راهنمای خرید از کاشی آنلاین

راهنمای خرید از کاشی آنلاین

راهنمای خرید از کاشی آنلاین که به صورت خیلی ساده ترسیم شده است :

  1. جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت کاشی آنلاین ، از سه روش می‏‌توانید استفاده کنید:

  •  استفاده از ابزار نوار جستجو

 در صورتی که مدل مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.

  • استفاده از منوی اصلی سایت

زیر ابزار نوار جستجو ، گروه بندی کالا قرار دارد که  با قرار دادن نشان‏گر موس بر روی هر یک از آنها ، دسته بندی محصولات مرتبط آن گروه کالا نمایش داده می‌‏‏شود. سپس با  کلیک کردن بر روی دسته بندی‏‏‌های کالا ، و استفاه از زیرمنوهای مرتبط دامنه محصولات را محدود نموده تا به محصول مورد نظر خود برسید.

  • استفاده از منوی دسته بندی بر اساس نوع کاربرد و مصرف:

در این قسمت سایت نیز می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را بر اساس نوع مصرف آنها در آشپزخانه، سرویس و حمام و کف محیط های داخلی و خارجی و … انتخاب نمایید.

 

  1. ارسال درخواست

پس از انتخاب کالایی که تصمیم نهایی برای خرید آن دارید، جهت استعلام موجودی کالا و درجه آن  با کارشناسان فروش کاشی آنلاین ارتباط حاصل نمایید .

  1. دریافت پیش فاکتور و تسویه حساب

پس از انتخاب کالای مورد نظر و هماهنگی با کارشناس فروش مربوط پیش فاکتور کالای درخواستی از طریق فکس ، ایمیل و یا تلگرام به مشتری ارسال می شود.  بعد از پرداخت وجه پیش فاکتور به شماره کارت و یا حساب مندرج در سایت هماهنگی ارسال بار صورت می گیرد.

  1. هماهنگی باربری و ارسال محصول خریداری شده

با توجه به مقدار کالای درخواستی مشتری ، نوع وسیله نقلیه مناسب انتخاب و هماهنگی لازم جهت ارسال آن صورت می گیرد  .